Projekty

Čisté nádobí v Čisté duši 

Díky podpoře Pardubického kraje z grantu zaměřeného na podporu sociálního podnikání jsme získali prostředky na zkvalitnění pracovních podmínek pracovníků s hendikepem a zároveň můžeme zlepšit pracovní postupy ve výrobně zákusků.

Z grantu jsme zakoupili novou profesionální myčku, která rychle a důkladně umyje všechno náčiní a tím pádem zrychlí proces výroby, kdy nebudou muset pracovníci čekat na čistě nádobí. Z grantu budou mít užitek i naši zákazníci, protože si nyní mohou vychutnat ještě kvalitnější čerstvou kávu díky novému profesionálnímu kávovaru.

Za podporu Pardubickému kraji srdečně děkujeme. 

Vybavení chráněné dílny v Pelhřimově 

Díky finanční podpoře Nadačního fondu pro Pelhřimovsko jsme mohli do rukodělné a kompletační dílny v Pelhřimově pořídit další dvě sady nových dílenských stolů a židlí. 

Tato spolupráce trvá již dva roky a byla rozdělena do tří etap. Jejím hlavním cílem bylo zlepšit pracovní podmínky pro pracovníky chráněné dílny v Pelhřimově pořízením nových dílenských stolů a pracovních, výškově nastavitelných židlí. 

Za dvouletou spolupráci se podařilo pořídit celkem 6 sad stolů a židlí pro pracovníky chráněné dílny. Pracovníci mají výrazně kvalitnější zázemí pro kompletační a rukodělné činnosti. Pracovní vybavení si mohou přizpůsobit svým individuálním potřebám, které často plynou z jejich hendikepu.

Za podporu a dlouhodobou spolupráci Nadačnímu fondu velmi děkujeme.